Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

„Няма нощ, няма ден” от Денислав и Патриция

Go down

„Няма нощ, няма ден” от Денислав и Патриция Empty „Няма нощ, няма ден” от Денислав и Патриция

Писане by kamelia_m Чет Яну 12, 2012 2:54 pm

„Няма нощ, няма ден” от Денислав и Патриция 4254892P

Денислав за пореден път ще провокира с песен, доста различна от всичко, което пазарът предлага. Такива бяха и синглите „Професия блондинка” и „Пука ти за мене”.

„Няма нощ, няма ден” е авторско парче, което излиза тъкмо навреме за Деня на влюбените – 14 февруари! Песента е по музика и аранжимент на Калин Димитров, а текстът е на друго доказано име в попфолка – Тина Денчева. Най-голямата изненада обаче е участието на Патриция, която стана популярна от шоуто на Слави Трифонов „Стани попфолк звезда”. Тогава тя и сестра й Венеция приковаха вниманието на цяла България, включително и на композитора Митко Щерев.

„Идеята за дует се роди първосигнално. Когато ми пратиха парчето, си пишех с Патриция. Пратих й го да го чуе и тя много го хареса. Веднага си представих как би звучало с нейно участие, тъй като тя е безкрайно талантлива. Бях убеден, че ще се получи нещо страхотно!” - разказва Денислав и добавя, че се притеснявал доста по време на записите, дори накарал Патриция да излиза от студиото, докато записвал своята част.

Видеото към „Няма нощ, няма ден” е заснето на Асеновата крепост и в асеновградския рокерски клуб. „Мисля, че се получи доста добре. Смело мога да заявя, че това е най-хубавият ми клип досега. Надявам се и на хората да им хареса” - казва още Денислав.

Какво точно са подготвили той и Патриция ще се разбере съвсем скоро!
kamelia_m
kamelia_m
Модератор
Модератор

Posts : 720
Points : 2144
Reputation : 30
Join Date : 24.11.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите