Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анелия: Няма как да загубя с тази песен

Go down

Анелия: Няма как да загубя с тази песен Empty Анелия: Няма как да загубя с тази песен

Писане by DjToYs Пет Ное 25, 2011 11:53 am

Анелия: Няма как да загубя с тази песен Aneliq_sexy

Скоро Анелия ще презентира заглавната песен от предстоящия си албум "Игри за напреднали". Парчето е на Николай Пашев, който все по-умело навлиза във фолк жанра. Текстът на "Игри за напреднали" е написан от Лора Димитрова. За провокацията в песента и за цялостната концепция в новия проект Анелия разказва в "Автограф" на телевизия Планета.
"Когато екипът ми показа цялостния проект, аз бях стресирана. Казах си: "Не, вече моите почитатели тотално ще ме корят", защото има хора, които си искат "старата" Анелия. Аз исках да се оправят малко нещата по текста, защото той беше още по-провокативен от това, което е в крайния вариант. Нормално е аз да изглеждам по този начин. Да съм по-провокативна. Ние сме артисти и трябва да изразим тематиката на песента. Ще видите. Никой не очаква, че аз ще направя нещо подобно".
Певицата е убедена, че за да бъде разбрано музикалното послание, публиката трябва да види завършения проект. "Държа всички да видят този проект в комплексна опаковка. Музика, текст, клип - всичко да си е едно цяло. Само тогава ще разберат посланието на песента" - казва тя и пояснява още:
"Няма как да загубя с тази песен, защото тя е много балансирана, много премерена. Има една провокация, която в припева се балансира. Надявам се да се хареса на хората. Много е смело, повярвайте ми".
Анелия обяви, че промоцията на CD-то ѝ ще се състои през месец декември.
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите