Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваня и Дамян: Трябва да се отваряме и към други дуетни партньори

Go down

Ваня и Дамян: Трябва да се отваряме и към други дуетни партньори Empty Ваня и Дамян: Трябва да се отваряме и към други дуетни партньори

Писане by Admin Чет Ное 10, 2011 3:40 pm

Ваня и Дамян: Трябва да се отваряме и към други дуетни партньори Vanq_d10
Ваня и DJ Дамян са най-любопитният тандем във фолка през тази година. Феновете ги обсипват със суперлативи и са доволни от песните, които пускат. Един от най-често задаваните въпроси към двамата е биха ли се решили да направят дуети с други изпълнители, а не само помежду си.
Дамян е категоричен пред Signal.bg: "Мога с всеки един да направя дует, както и Ваня. Ние трябва да се отваряме вече и към другите хора, не само двамата, но това зависи най-вече от продуцентите".
DJ-ят от години наблюдава тенденциите в жанра и има немалък опит с дуетните партньорства. На въпрос кого от изпълнителите вижда като подходяща дуетна половинка на любимата си Ваня, той се размисли за някои от топ имената: "Ако говорим за целия попфолк, Ваня я виждам с няколко човека: Преслава е едната, Анелия е другата... Васил със сигурност - Азис, но при положение, че песента е обрана - да не влизаме в неговата територия, а той да влезе в нашата територия, защото той може и така, и така. Емануела и Алисия са също много интересни като певици, с тях може да се измисли нещо. Може би донякъде и Галена, но Галена е "дива", тя просто е друг натюрел, но тя е артист човек. Според мен, професионалният артист може да се нагоди и в другата линия" - разсъждава Дамян пред камерата на Signal.bg.
Изпълнителят е на мнение, че много интересна колаборация би се получила между Ваня и Орлин Павлов, който е тотално извън най-комерсиалния жанр. "От мъжете според мен най-много би паснал Орлин Павлов. Орлин е човекът, който ако направи дует с Ваня, ще стане уникална песен. Има много странно актьорско излъчване този човек, има много хубав, приятен глас, страхотна бленда, има невероятна аура... Не казвам, че другите колеги не са добри, но трябва да си подхождат нещата. Другият вариант е да прави песен с някое "лошо момче" - такъв като мен" - обяснява Дамян и подчертава, че такъв образ е Константин. "Коцето ми харесва, Коцето е дивак" - казва той.
Ваня все още няма точна представа дали и с кого би могла да направи друг дует, но признава по отношение на половинката си: "Дамян винаги се цели много високо. Не знам, аз от 8 месеца съм в този бизнес...".
"Човек трябва да иска най-доброто, за да получи най-доброто - аз съм на това мнение" - заявява Дамян.
Дали и кога Ваня ще запее в дует с други свои колеги засега не можем да кажем със сигурност.
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Posts : 144
Points : 391
Reputation : 13
Join Date : 09.11.2011

https://bestmusic.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите