Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Десислава: Трябва всичко да е наред, когато дойде концерта

Go down

Десислава: Трябва всичко да е наред, когато дойде концерта Empty Десислава: Трябва всичко да е наред, когато дойде концерта

Писане by DjToYs Чет Ное 24, 2011 4:02 pm

Десислава: Трябва всичко да е наред, когато дойде концерта Desislava

Десислава продължи към третия етап за избор на българската песен, която да ни представи на "Евровизия", с парчето "Love is alive". Певицата имаше здравословни проблеми и изрази опасения, че няма да се представи в най-добра светлина, но въпреки това, пред камерата на Signal.bg тя сподели: "Не смятам, че ще е фатално. Трябва всичко да е наред, когато дойде концертът и показването на шоуто!"
"Песента е дело на Symphonics - хората, които създадоха миналогодишната песен, която победи, на Поли. Приятели сме от много отдавна. Те направиха за мен преди години едно друго парче. От много време и те имаха желание да работим заедно за "Евровизия" и ето, че тази година се случи. От няколко години моите почитатели, а и хора, които вярват в мен по някакъв начин, ме атакуваха доста сериозно в Интернет. Имаше създадени теми Десислава да се яви на "Евровизия" още за миналата година, за по-миналата. За първи път получих покана да участвам миналата година, но не я приех, защото нямаше никакво време да избирам песен, но тази година мина толкова бързо, че ето ме, вече се явих" - казва Десислава пред БГНЕС.
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите