Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Андреа: Слави е страхотен човек! Никога не съм се чувствала обидена

Go down

Андреа: Слави е страхотен човек! Никога не съм се чувствала обидена Empty Андреа: Слави е страхотен човек! Никога не съм се чувствала обидена

Писане by DjToYs Нед Ное 20, 2011 2:56 pm

Андреа: Слави е страхотен човек! Никога не съм се чувствала обидена Andrea5

Парчето "Предай се" на Андреа и Борис Солтарийски вече близо два месеца се радва на голям интерес от страна на феновете.
Изненадващата колаборация между изпълнителката на Пайнер мюзик, която дълго време не слизаше от скечовете в "Шоуто на Слави", с вокалиста на Ку-ку бенд, се оказа печеливша, но породи и доста въпроси за това дали се е чувствала засегната от ироничните сценични превъплъщения на нейния образ.
"Може да е имало някакво недоразумение, но мисля, че всичко се е изчистило. Слави е страхотен човек, наистина. Аз първо се обадих на Борис, за да видя дали изобщо ще му хареса песента. Песента вече беше готова - с текст и с всичко. С Борис заедно отидохме при Слави, поговорихме и се разбрахме. Имало е някакво недоразумение. Радвам се, че всичко се е изчистило" - разказва Андреа в "Горещо" и признава, че не е повдигала пред Слави въпроса за скечовете с Андреа Опулева, с които често забавляваха аудиторията на шоуто.
"Аз съм над тези неща, нямам проблем. Аз съм се радвала, забавно ми е било, никога не съм се чувствала обидена. Какво пък толкова страшно, не съм направила престъпление, нищо лошо не виждам в образа, лично мен ме забавлява. Ако мен ме е обиждало, едва ли щяхме да стигнем дотам да направим целия проект заедно" - обяснява Андреа.
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите