Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко горещо ще бъде с Андреа

Go down

Колко горещо ще бъде с Андреа Empty Колко горещо ще бъде с Андреа

Писане by DjToYs Съб Ное 19, 2011 3:26 pm

Колко горещо ще бъде с Андреа Fotosesia-mai-2008-035_s

Тази вечер Андреа гостува в "Горещо". Певицата ще коментира успеха на приятеля си Кубрат Пулев. Преди близо месец Кобрата стана интерконтинентален шампион в тежката категория на Международната Боксова Федерация. Това е огромен успех, защото България за първи път има шампион по бокс при професионалистите в тежка категория.
"Въпреки че е много добър, аз лично не гледах мача - стоях с гръб към телевизора. Обикалях в кръг и слушах - не смеех да гледам... Ако ме бият мене, сигурно ще ми е много по-лесно... Много е трудно да гледаш човека, когото обичаш на такова място и знаеш, че е важно мястото - не е само до боя - знаеш, че е важно да победи! Пък и когато започнат да се правят някакви тарикатски номера отсреща или нещо такова, аз изпадам в страшни емоции - крещя! Съседите щяха да ме изгонят" - казва Андреа и добавя:
"Аз съм много горда с него - все пак той не го прави това от вчера. От самото начало, когато съм тръгнала с него, съм била наясно, че това е неговият спорт!"
Зрителите ще видят също как Андреа коментира връзката си с един жълт папарашки сайт, снимката си върху "Учебник по евтина проституция", отсъствието си от сватбата на Валери и Николета, отношенията си със Златка, Алисия, Емилия и дуета си с Анелия.
Може да гледате Андреа в "Горещо", тази вечер от 22:30 часа по Нова телевизия.
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите