Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Теди Александрова с албум през 2012

Go down

Теди Александрова с албум през 2012 Empty Теди Александрова с албум през 2012

Писане by kamelia_m Пет Фев 03, 2012 1:45 pm

Теди Александрова с албум през 2012 Photo_verybig_19530

За две години време, откакто е изпълнител на "Пайнер", Теди Александрова има девет сингъла. Младата певица съобщи в "Открит микрофон" на Signal.bg, че през тази година ще излезе дебютният ѝ музикален албум.

Няколко ще бъдат чисто новите парчета в предстоящия ѝ диск. Тя ще залага на собствените си заложби и като автор на текстовете, и като музикални идеи. За аранжиментите на песните Теди разчита на Митко Петров.

"Харесвам саунда му. Той ме разбира, въобще усеща начина, по който искам да звучат нещата и съм му много благодарна. Познавам и новите автори, уважавам ги и знам какво правят, обаче това е човекът, с когото аз съм почувствала, че мога да работя добре" - обясни изпълнителката и разкри, че за бъдещите си парчета ще работи и с някои от новите композитори, като най-вероятно това ще е Спас Лазаров.

"И той ми харесва много като музикант. "По ръба" е негова песен - това говори много, както и "Тихо ми пази". Човекът е много напред в тези неща и определено разбира"- каза тя.

Изпълнителката не скри, че все още има собствен авторски ресурс, който смята да използва докрай. "На този етап, докато имам още свои идеи в главата и смятам, че си струва да ги реализирам, ще правя мои си песни" - подчерта Александрова.

Баладата, която Теди представи по Коледа няма да има видеоклип, а ще остане само с телевизионната версия, каза тя.

През февруари изпълнителката ще заснеме клип на ново парче. "Сладко да боли е с много готин ритъм. Имаше една песен на Ищар "Хабиби" - такъв е ритъмът, блендата на клавира е много мелодична, малко музикантско парче си е, изпяването също" - обясни певицата.

Теди Александрова разказа как създава песните си. "Ей така, идва ти в главата, сядаш и започваш да пишеш текста. Самата мелодия идва заедно с текста. При мен така става и за един час съм готова. Аз съм го правила и пред мои приятели и всички се чудят как така... Винаги взаимствам отнякъде по малко. То не може чисто нова, нечувана мелодия. Поне едно тонче, винаги има нещо, което съм си взела отнякъде, но то си излиза авторско, защото го разработваш" - обясни тя.
kamelia_m
kamelia_m
Модератор
Модератор

Posts : 720
Points : 2144
Reputation : 30
Join Date : 24.11.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите