Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Галена: Правя народен албум, след март започвам нови попфолк проекти

Go down

Галена: Правя народен албум, след март започвам нови попфолк проекти Empty Галена: Правя народен албум, след март започвам нови попфолк проекти

Писане by kamelia_m Сря Фев 01, 2012 2:06 pm

Галена: Правя народен албум, след март започвам нови попфолк проекти Photo_verybig_19536

Галена получи голямата слава и признанието на публиката като попфолк певица, но винаги е подчертавала афинитета си към българския фолклор. Самата тя е завършила народно пеене и обожава да изпълнява шедьоврите от традиционната ни музика.

"Започнах да правя народния албум. Знаете от колко време говоря за такъв и вече е поръчан - правят се нещата. И да не казвам голяма дума, но може би след два-три месеца ще вляза в студио за няколко дни и ще запиша песните за целия албум. Оставила съм си два месеца да си попея малко народно в колата, да си припомня, защото все пак и постановката с попфолка се променя. Сега си припомням малко народната постановка и звукоизвличането, но в момента работя по този албум" - разкри Галена.

С фолклорния албум, който Галена има намерение да направи, ще зарадва не само ценителите, но първо място майка си. "Тя беше обещала фолклорен албум. Ние винаги я подтикваме да го направи. Казваме ѝ, че тя трябва да си изпълни обещанието" - сподели преди време майката на певицата.

Феновете могат да очакват и нови песни в обичайния за изпълнителката стил - попфолка. Макар че още няма и три месеца от излизането на CD-то й "Аз", Галена обмисля и новите си проекти в най-комерсиалния жанр. "След края на март ще започна да правя и нови попфолк проекти. Имам много идеи, надявам се, че ще се осъществят отново с много работа и малко късмет" - загатва тя.
kamelia_m
kamelia_m
Модератор
Модератор

Posts : 720
Points : 2144
Reputation : 30
Join Date : 24.11.2011
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите