Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ерик и Вивиан отварят сърцата си в ефира на Станция Нова

Go down

Ерик и Вивиан отварят сърцата си в ефира на Станция Нова Empty Ерик и Вивиан отварят сърцата си в ефира на Станция Нова

Писане by DjToYs Нед Дек 11, 2011 12:54 pm

Ерик и Вивиан отварят сърцата си в ефира на Станция Нова 13440

Ерик и Вивиан - "Мис София", ще бъдат специални гости в "Станция Нова" по "Нова телевизия" след 13.30 ч. в неделя.

Най-новата светска двойка в България ще разкаже пред водещите Вихра и Мая как е започнала любовта им и защо в продължение на два месеца са крили връзката си от медиите.

Наскоро дни двамата официално потвърдиха слуховете, че са заедно и се обичат много. Изпълнителят на хита "Пазете се от нея" неведнъж е казвал в свои интервюта, че е сам и търси своята половинка.

Поп-фолк певецът се опасяваше, че медийното внимание би повлияло негативно на отношенията им с Вивиан. Те се запознали в столично заведение, където и двамата ходели често. Искрата помежду им припламнала веднага, но любовните им отношения започнали в по-късен етап.

"И аз, и Вивиан имахме връзки по това време. Първоначално се събирахме в компания с общи приятели, излизахме много, но и двамата бяхме обвързани и се стараехме да не личи, че помежду ни има химия. Чувахме се по телефона и си говорехме часове наред. Споделяхме си какво ни мъчи в тогавашните ни интимни отношения", разкри артистът на "Диапазон Рекърдс".

"Единодушно решихме започнем нещо заедно. Вивиан е наистина страхотен и много положителен човек – разбира ме, изслушва ме, аз нея - също. Характерите ни си паснаха и се надявам любовта ни да продължи дълго време", коментира Ерик.
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите