Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наско (БТР), Лора Караджова и Марги Хранова в Аз обичам България

Go down

Наско (БТР), Лора Караджова и Марги Хранова в Аз обичам България   Empty Наско (БТР), Лора Караджова и Марги Хранова в Аз обичам България

Писане by DjToYs Пет Дек 02, 2011 11:11 am

Наско (БТР), Лора Караджова и Марги Хранова в Аз обичам България   13382
На високо ниво ще премине патриотичната надпревара в "Аз обичам България" днес, а причината е участието на кмета на София - Йорданка Фандъкова, известиха от екипа на предаването.

Тя ще застане под знамената на Андрей Слабаков, който този път е строил наистина тежка артилерия. За победа атрактивният режисьор ще разчита и на БТР... но не на бронетранспортьор, а на вокала от едноименната рок група Наско. Още един музикант ще се присъедини към този тим - дъщерята на Данчо Караджов – Лора Караджова (на снимката).

Оперният ас Юлиан Константинов ще отговори със също толкова сериозна селекция – певицата Маргарита Хранова, актрисата Елен Колева и журналистическо присъствие в лицето на Владо Береану. За каква кола мечтае Георги Парцалев във филма "Два диоптъра далекогледство" и защо настъпва промяна в първоначалните думи на герба на София са само част от въпросите, на които ще бъде изпитана Йорданка Фандъкова. Тя ще открие и рунда "Край простора шум се вдига", където участниците ще "простират" съвременните имена на древни български градове, както и най-плодовитите населени места у нас. Къде жените раждат най-много деца и как казваме днес на Пауталия и Дуросторум, ще стане ясно именно в този кръг. В рунда "Залози" отборите рязко ще преминат от материалното към духовното и ще изброяват българите, чиито лица са били върху българския лев, както и 10-е божи заповеди, които трябва да спазваме. Колко процента от сънародниците ни смятат, че са по-добри от шефа си и че разбират от политика, ще разберем накрая, когато настъпва часът на колелото, а веднага след него и часът на истината.

Зрителите на "Нова телевизия" ще разберат в кой ще поведе в резултата преди големия финал.
Началният час на предаването е 20.00 ч.
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите