Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да се казва новата песен на Пепа?

Go down

Как да се казва новата песен на Пепа? Empty Как да се казва новата песен на Пепа?

Писане by DjToYs Пон Ное 21, 2011 3:22 pm

Как да се казва новата песен на Пепа? 50272_240264131791_7451393_n

Пепа Петрова вече е готова с новата си песен. Единствено заглавието все още не е ясно. Читателите на Signal.bg могат да чуят част от сингъла и да споделят своите предложения.
"Името не сме уточнили, защото и трите имена, които бях замислила ги има като имена на песни. Много ще ми е интересно и ще е много добре да ми помогнат със заглавието. Феновете всъщност не са чували куплетите и може да им е малко трудно, но нека да има такова допитване" - казва Пепа Петрова.
По парчето изпълнителката на "Ара Мюзик" е работила с Нубар Надосян - Артур.
"Той е страхотен. Знаете, че аз не работя с най-известните композитори, защото на мен са ми скъпи от една гледна точка, а от друга, защото едно и също се записва. Колкото повече хора пишат музика, толкова е по-добре" - споделя Пепа.
За текста певицата се е доверила на Дони Василева.
"Тя е много чаровна дама, която за първи път пише за мен. Ние сме си приятелки от много време, но не ни се е налагало да си вършим работа заедно до сега" - разказва Пепа Петрова.
Очаква се до края на месеца парчето да се сдобие и с видеоклип, чийто режисьор по всяка вероятност ще е Йордан Петков.
"Надявам се до края на месеца да снимаме клип и да я пуснем. Песента е весела, забавна и се надявам да се хареса. Предполагам, че ще снимам пак с Йордан Петков. Много съм доволна от предния клип и го чакам да се поосвободи, че има малко задачки. Надявам се да успеем да пуснем клипа до 10-ти"
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите