Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Крум скочи от мост заради Ники Кънчев / ВИЖ видео

Go down

Крум скочи от мост заради Ники Кънчев / ВИЖ видео Empty Крум скочи от мост заради Ники Кънчев / ВИЖ видео

Писане by DjToYs Съб Ное 19, 2011 3:34 pm

Крум скочи от мост заради Ники Кънчев / ВИЖ видео Popfolk-zvezdata-krum-skochi-ot-most-zaradi-niki-kanchev-avtora-com

Крум отново показа завидна смелост в преодоляването на екстремни предизвикателства, като този път скочи с бънджи от мост. Звездата на "Ара мюзик" се хвърли в бездната въпреки изключително ниските температури. Причината за всичко това е Ники Кънчев и предаването "Ники Кънчев под наем". Водещият изпита смелостта на певеца, а зрителите ще видят какво точно се случи преди, по време и след скока.
Крум сподели, че това е един от най-силните моменти, които е имал досега.
"Най-безумно се чувствах, когато бях на ръба - точно преди да скоча. Нямаше връщане назад, но пък и си спомних, че Ники ми каза по пътя, че за всеки случай са поръчали ковчег. Помислих си - справя ли се с това, ще се справя с всички тъпотии около мен и скочих" - допълва певецът.
Освен Ники, за кураж се присъедини и една от близките приятелки на Крум - популярна изпълнителка. Коя е точно тя, какви са страховете на Крум и какви бяха първите му думи, след като увисна във въздуха; какво споделя със зрителите, докато е на ръба на моста - всичко това ще стане ясно в епизодите на предаването през следващата седмица.
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите