Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Преслава: Галена първа ме поздрави

Go down

Преслава: Галена първа ме поздрави Empty Преслава: Галена първа ме поздрави

Писане by DjToYs Съб Ное 19, 2011 3:23 pm

Преслава: Галена първа ме поздрави 610401-preslava2_s

Преслава наскоро пусна новия си музикален албум "Как ти стои", който бе посрещнат с голям интерес от публиката. Тя сподели в телевизионен ефир и кой от колегите ѝ първи я е поздравил за CD-то.
"От колегите Галена ми се обади първа да ме поздрави" - каза тя и обясни пред TV7, че приятелството между двете продължава с години.
"Ние с нея всеки ден си пишем. Имаше един период, в който ни грабна работата и не бяхме толкова близки, но в никакъв случай не бяхме скарани. Слагаха ни и на двете реплики, които нито едната ги е казала, нито другата и като се видехме се гледахме странно, но сега всеки ден си пишем. Имаме случаи по 4-5 часа. Радваме се на приятелство. И двете сме достатъчно добре възпитани, за да знаем в кое може да се конкурираме и в кое може да си споделим" - поясни Преслава.
Въпреки че феновете на двете певици водят ожесточени словесни битки в интернет пространството, Преслава и Галена неведнъж са заявявали, че са в близки отношения, подкрепят се и пазят своето приятелство, което е още от времето преди да станат известни певици.
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите