Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Преслава: Бих се радвала ако спечели награда

Go down

Преслава: Бих се радвала ако спечели награда Empty Преслава: Бих се радвала ако спечели награда

Писане by Admin Чет Ное 17, 2011 3:25 pm

Преслава: Бих се радвала ако спечели награда Preslava1
На 11 ноември се появи албумът на Преслава "Как ти стои". Певицата е решила промоцията му да се състои на 6 декември /Никулден/.
"Промоция на албума планираме за 6-ти декември, пада се Никулден и ще се състои в Night Flight. Аз искам да изкажа моите благодарности към собствениците, убедена съм че ще се получи нещо разкошно понеже те го умеят и доста активно се включват, съдействат и отвсякъде помагат" - казва Преслава.
В края на 2011 година много музикални албуми зарадваха меломаните. Преслава не крие, че една награда за "Албум на 2011" би я зарадвала много.
"Очаквания има всяка една от нас, всяка една се старае. Въпреки всичко аз бих се радвала ако спечели награда, но разбира се най-голямата награда за мен е почитателите да харесат песните в албума. Силно се надявам да се открои някоя песен като хит, но където се вика аз моята работа съм си я свършила, от тук нататък вече тяхната реакция е важна" - споделя изпълнителката.
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Posts : 144
Points : 391
Reputation : 13
Join Date : 09.11.2011

https://bestmusic.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите