Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ивана: Вече знам какво искам и какви грешки направих

Go down

Ивана: Вече знам какво искам и какви грешки направих Empty Ивана: Вече знам какво искам и какви грешки направих

Писане by Admin Пон Ное 14, 2011 3:05 pm

Ивана: Вече знам какво искам и какви грешки направих Ivana10
За първи път след приключването на риалитито "Гласът на България", в което Ивана бе един от треньорите, певицата разкри впечатленията си от конкурса пред зрителите на bTV.
"Най-хубавото изживяване тази година беше участието ми в "Гласът на България", въпреки че се съгласих предубедена. Имах колебания дали ще бъда полезна за формата. Сега ако трябва да се върне всичко, ще се втурна с още по-голяма енергия и душа. Вече знам какво искам и какви грешки направих. Знам какво няма да допусна втори път. Знам какво ще дам повече, за да стане по-добре за зрителите и за участниците" - казва Ивана пред Елена Розберг в "Преди обед".
Певицата не скри, че ангажиментите, които е имала в предаването, вече ѝ липсват и е запазила много хубави и емоционални спомени. "Беше живот-училище в четири месеца. Беше една друга Ивана, която е непозната и за самата мен. Накара ме да изкарам пред зрителите и пред себе си неща, които не съм подозирала, че мога да имам като чувства, като усещане. Отдавна не ми се беше случвало нещо толкова хубаво и толкова истинско" - сподели звездата.
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Posts : 144
Points : 391
Reputation : 13
Join Date : 09.11.2011

https://bestmusic.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите