Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Емануела: Преслава е толкова сладка

Go down

Емануела: Преслава е толкова сладка Empty Емануела: Преслава е толкова сладка

Писане by DjToYs Пон Дек 05, 2011 5:57 pm

Емануела: Преслава е толкова сладка 1-emanuela

Новата песен на Емануела "Попитай за мен" бе презентирана в края на ноември.

Само за няколко дни баладата получи силно одобрение от феновете и стана любима за някои от тях.

"Историята на песента по някакъв начин е свързана с мен и е дотолкова свързана, че само не влизам в манастир. Но ще запазя името на мъжа само за мен. Тази песен ми е много на сърцето. Ако трябва сега да вляза в студиото да я запиша, няма да мога. Трудна ми е, защото е по някакъв начин преживяна от мен и ми е трудно да я пея" - разказва изпълнителката в "Станция Нова".

Във видеото на парчето участва топ гримьорът Кирил Чалъков, който може и да гримира фолк звездите, но като цяло няма положително отношение към най-масовата музика у нас, особено към онези по-кръшни ритми в репертоара на певците.

"Исках клипът да е черно бял, за да е по-различен. Също така аз никъде не пея, наблегнахме на историята. Искам да благодаря на Кирил Чалъков, че се съгласи да се снима в клипа ми, защото знам, че много изпълнители са го канили и той не е искал, но явно му хареса ролята на свещеник. Много му отива и много добре я изигра" - обяснява Емануела, цитирана от Lifestyle.bg

Сред най-близките приятелки на Емануела е Преслава, като двете си споделят и най-съкровените тайни, а и често излизат да се забавляват заедно.

"Винаги сме били близки с Преслава. Особено сега, когато живеем близко една до друга, често пием кафе заедно, смеем се заедно. Тя е толкова сладка, че няма как да не си близък с нея. Виждаме се преди участия и после тичаме из България.

Даже миналата седмица спуках гума и тя си ме прибра от магистралата. Смятам, че като характери сме много различни, но сме много емоционални и може би това ни свързва като приятелство. Между нас няма вражда. Аз постоянно слушам албума й в колата си. Имам много любими песни от нейните, тя също от моите. Пеем си ги по участия и дори можем да обменяме идеи. Забавно ни е. Другите колежки, с които съм по-близка са Софи Маринова, Румина, Алисия" - споделя Емануела.
DjToYs
DjToYs
Администратор
Администратор

Posts : 439
Points : 1080
Reputation : 40
Join Date : 09.11.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите