Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.

Join the forum, it's quick and easy

Моля регистрираите се, за да имате пълен достъп до сайта.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ивена засне „Просто замълчи“

Go down

Ивена засне „Просто замълчи“ Empty Ивена засне „Просто замълчи“

Писане by kamelia_m Пон Фев 13, 2012 2:50 pm

Ивена засне „Просто замълчи“ 229249_202245453144897_117566028279507_492716_1512549_n

Вчера Ивена засне видеоклипа към новата си песен "Просто замълчи". Тя е по музика и аранжимент на Мартин Биолчев, а текстът е на Ива Добрева (Ивена). За заснемането на видеото певицата се довери на екипа на Йордан Петков, с когото вече са работили и по клипа на "Моля за внимание".

"Песента я записах преди два дена. В момента работим върху демо. Гласът не е изчистван, не е подбиран. Просто е взето някакво изпяване. Сложен е един лек аранжимент, но не е смесена още. Това дори не е последното демо, но въпреки това се справяме с работата. До 10 дена клипът трябва да е стартирал" - казва Ивена пред камерата на Signal.bg.

"За първи път работя с Мартин Биолчев. Текстът е на Ива Добрева, а Ива Добрева съм аз" - с усмивка казва Ивена и допълва: "Написах текста с помощта на една моя приятелка, която пише текстове. Тя ме подкрепи и мисля, че се получи доста интересен текст. Той е почти безглаголен. Решихме просто бързо да изредим думите. Мисля, че текстът е доста интелигентен и са използвани много хубави думи в него. С този текст искам да кажа, не само да ми говориш, а ме целуни!"
kamelia_m
kamelia_m
Модератор
Модератор

Posts : 720
Points : 2144
Reputation : 30
Join Date : 24.11.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите